Yönetim

İletişim

Telefon

+90 (312) 266 58 00

E-Posta

info@tepe.com.tr

Adres

Beytepe Köyü Yolu No: 5 Bilkent, Ankara/TR

Levent GÜLER

Levent GÜLER

Yönetim Kurulu Başkanı “1985 yılında TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden yüksek lisans derecesi alan Levent Güler, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünden de yüksek lisans derecesi almıştır. 1989 yılında Tepe İnşaat’ta Saha Mühendisi olarak göreve başlayan Levent Güler, Holding şirketlerinin çeşitli yönetim kademelerinde görev yapmıştır. Bilkent Holding Grup Başkanı olarak görevlerini sürdüren Güler; Tepe İnşaat, Tepe Savunma ve Güvenlik, Tepe Servis ve Yönetim, BCC Toplu Yemek, Tepe İş Sağlığı ve Güvenliği, Tepe Servis Kart, Adonis, Limon ve Tepe Destek Hizmetleri şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanıdır.”
Atila Kemal OĞUZ

Atila Kemal OĞUZ

Genel Müdür Öğrenim hayatının kilometre taşları olan Kuleli Askeri Lisesi’nden 1982 yılında, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldu. Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Executive MBA Yüksek Lisans programını ve Michigan Üniversitesi’nde Küresel Rekabet Stratejileri programını tamamladı.Sektörün güzide firmalarında saha mühendisliğinden başlayarak, Planlama Mühendisi, Şantiye Şefi, Proje Müdürü, Proje Koordinatörü ve Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Şirketin, kurumsal kültürünün gelişimi, değişim stratejileri, yatırım ve taahhüt projelerinin yönetiminden sorumlu. Tepe İnşaat’ı insan ve müşteri odaklı, çalışanlarını eğiten bir Şirket olarak tanımlıyor. Türk inşaat sektörünün uluslararası taahhüt piyasasında ağırlığının arttırılması konusunda çaba gösteriyor. Yurtdışı müteahhitlik sektöründe, Hırvatistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Almanya, Irak, Afganistan ve Türkmenistan gibi ülkelerde üstyapı ve endüstriyel yapılar, Türkiye’de yatırım projeleri ağırlıklı çalışma deneyimi olan Atila Kemal OĞUZ, 2010 yılından bugüne, Tepe İnşaat Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.
Şafak KOLAY

Şafak KOLAY

Genel Müdür Yardımcısı Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1989 yılından bugüne kadar Türkiye’nin önde gelen çeşitli taahhüt firmalarının hem yurtiçi ve hem de yurtdışı projelerinde sorumluluk almış ve değişik kademelerde yöneticilik yapmıştır. Yurtdışında çalışmış olduğu ülkeler Türkmenistan, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, Irak ve Hırvatistan olup bu ülkelerde tamamlamış olduğu işler endüstriyel tesisler, havaalanı, karayolu, konut ve sosyal tesisler ile iş merkezi projeleridir. Yurtiçinde tamamlamış olduğu projeler ise hastane, boru hattı, baraj ve hidroelektrik santrali işleridir. İşletme Yüksek Lisansını 2013-2015 yılları arasında Bilkent Üniversitesi’nde yapmış olup 2015 yılında ABD Michigan Ross Business School’da “Küresel Rekabet Stratejisi” ve 2018 yılında ABD Babson College’da “Girişimcilik ve Stratejik Yönetim” programlarını tamamlamıştır. Tepe Grubu’nda ilk olarak 1995-1996 yıllarında görev almış olup, 2013 yılından bugüne kadar Tepe İnşaat’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır.
M. Vedat KÖSE

M. Vedat KÖSE

Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1992 yılında mezun olmuştur. 2015 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi Executive MBA Yüksek Lisans programını ve Michigan Üniversitesi’ nde Küresel Rekabet Stratejileri programını, 2017 yılında da MIT’de (Massachusetts Institute of Technology) Küresel Piyasaları Anlamak: “Yöneticiler için Makroekonomi” programını tamamlamıştır. 2001 yılında Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.’de göreve başlayan M. Vedat KÖSE, Türkiye ve Azerbaycan’da altyapı, üstyapı ve endüstriyel yapılarda Üretim Müdürü, Teknik Ofis Şefi, Proje Müdürü ve Proje Koordinatörü olarak görev almıştır. Şubat 2016’dan Mayıs 2019’a kadar Yurt İçi Projelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Mayıs 2019’dan itibaren Taahhüt Projeleri Proje Direktörü olarak çalışmaktadır.
Murat ANKARA

Murat ANKARA

Yatırım Projeleri Direktörü Ankara Üniversitesi, Jeofizik Mühendisliği mezunudur. 1992 yılından itibaren Tepe İnşaat şantiye ve merkez birimlerinde yürüttüğü çeşitli görevler ile Planlama, Maliyet Kontrol, Proje Yönetimi ve Proje Geliştirme alanlarında çalışmıştır. Tepe İnşaat bünyesinde Bilkent Plaza İş ve Alışveriş Merkezi, Dünya Bankası MEER ve TERRA Projeleri, Kanyon Avm-Ofis-Konut Kompleksi, Buyaka Avm-Ofis-Konut Kompleksi, Şişecam Yenişehir Düzcam ve Şişe Fabrikaları, Narcity ve Narlife Konutları gibi önemli projelerde çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Yatırım Projeleri alanında Proje Geliştirme Müdürü, Koordinatörü ve Direktörü olarak görev almış olup, görevine Yatırım Projeleri Direktörü olarak devam etmektedir.
Ö.Gürhan Koç

Ö.Gürhan Koç

Satınalma ve Destek Hizmetleri Direktörü 1994 yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Statik Proje Mühendisi olarak iş yaşamına başlamış, 2001 yılına kadar çeşitli altyapı ve üstyapı projelerinde Saha Mühendisi, Teknik Ofis Şefi ve Şantiye Şefi olarak görev almıştır. 2001 yılında Bilkent Holding şirketlerinden Tepe Yapı’da, Proje Yönetim biriminde göreve başlamıştır. 2004-2008 yılları arasında, Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru hattı ve Diyarbakır Atıksu Arıtma Tesisi Projelerinde görev almıştır. 2008-2017 yılları arasında Tepe İnşaat Satınalma ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevini üstlenmiş olan Gürhan Koç, 2017 yılından itibaren Satınalma ve Destek Hizmetleri Direktörü olarak çalışmaktadır.