Yasal Uyarı

İletişim

Telefon

+90 (312) 266 58 00

E-Posta

info@tepe.com.tr

Adres

Beytepe Köyü Yolu No: 5 Bilkent, Ankara/TR

Yasal Uyarı

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. kurumsal websitesinde (www.tepe.com.tr veya www.tepeinsaat.com.tr) Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. şirket bilgileri, irtibat ofisleri, projeleri, fiyatları ve kampanyalarıyla ilgili içerik ve görsel sunulmaktadır. Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., websitesine ilişkin kuralları ve bilgileri dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. kurumsal websitesinde sunulan içerik, yalnızca bilgi verme ve tanıtım amaçlıdır. Herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur. Website içeriği satış teklifi yerine geçmez.Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. tarafından satışı yapılan proje / ürünlerinin satın alımı, o ürün/Projeye ait ilgili sözleşme ve bu sözleşmedeki şartlara bağlıdır. Web sitesinde belirtilen detaylar sözleşmelerle ve uygulama sonrasında teslim edilen ürün ile farklılık gösterebilir.

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. kurumsal websitesinde yeralan bilgiler olduğu gibi sunulmaktadır. Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. sunulan bilgilerin doğruluğunu, yanlış veya eksik bilgi içerip içermediğinin garantisini vermez ve bu gibi oluşabilecek durumlardaki hatalardan sorumlu kabul edilemez. Ayrıca Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., sunulan bilgilerde herhangi bir uyarı yapmaksızın istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. websitesine internet üzerinden başka websitelerinden gelen bağlantılar ve linklerden ve o websitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. kurumsal websitesine gelirken kullanılan bağlantılar ve linklerin yer aldığı hiçbir internet sitesi hakkında görüş, bilgi veya destek sunmamaktadır.

Aynı şekilde Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., kurumsal websitesinde yer alan linkler ve bağlantılarla ulaşılan websitelerinin içeriği ve sunumundan sorumlu tutulamaz. Her iki durumda da oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hasarlardan da (mali kayıplar, bilgi veya sistem kaybı, işgücü kaybı veya iş faaliyetlerinin kesintiye uğraması vb.) Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. sorumlu değildir. Tepe İnşaat websitesine bağlantılı diğer internet sitelerini ziyaret ettiğinizde sorumluluk tamamen size aittir.

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.’nin kullanıcılar tarafından Tepe İnşaat websitesine girilen bilgileri incelemekle ilgili bir yükümlülüğü yoktur ve bu tür kullanıcı girdilerine ilişkin hiçbir sorumluluğu yoktur ancak Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. zaman zaman bu tür kullanıcı girdilerini denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.

Sorumlulukların sınırlanması

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. websitesine erişim ve kullanımı sonucu oluşabilecek gerek donanım gerek yazılım hasar ve zararlarından veya bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından sorumlu değildir.

Aşağıdaki paylaşım şartlarına uygunluğu durumunda içeriğinin ve görsellerinin paylaşılmasına izin vermektedir. Ancak Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. kurumsal websitesinde yer alan tüm içerik, görseller ve videolar telif hakkına tabi olduğundan önceden Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.’ye danışılması rica olunur. Ayrıntılı bilgi için lütfen bize ulaşın formunu doldurunuz.

• Websitesinin yasa dışı ve ahlak dışı içeriğinin bulunmaması

• Paylaşılan içeriğin (metin, görsel, video, grafik vs) herhangi bir şekilde değiştirilmemesi. Renklerinde, görselin bütünlüğünde oynama yapılmaması, Tepe İnşaat websitesinde yer alan bilgilere ek olarak başka bilgi verilmemesi

• İçeriğin Türkçe dilinde kullanılması

• Tepe İnşaat kurumsal websitesinin görsel tasarımının veya sayfalarının kopyalanmaması

• İçeriğin kaynağının belirtilmesi. Doğrudan Tepe İnşaat kurumsal websitesinin adresi link olarak yazılabilir.

• Telif hakkı belirtilmelidir: Copyright © Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.

Paylaşımcı içeriğin paylaşılması durumunda yukarıdaki şartları kabul etmiş olur. Ayrıca Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.’nin aksi kararında sitesindeki içeriğin kaldırılmasını kabul eder ve işlemi olabilecek en kısa sürede yerine getirmekle sorumludur.

Yasal uyarı sayfasının güncellenmesi

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., iş gereksinimlerine göre bu yasal uyarıyı istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve bundan dolayı siteyi her ziyaretinizde yasal uyarıyı denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz gerekir.

İhtilaflar

Oluşabilecek ihtilaflar halinde Ankara Mahkemeleri yetkilidir.