Tepe İnşaat Sanayi A.Ş.

Türk ekonomisi için katma değer yaratan sektörlerin başında yer alan inşaat sektöründe faaliyet yürüten Tepe İnşaat, özellikle uluslararası pazarda yürüttüğü başarılı projelerle yüksek marka değerine sahip bir şirkettir. 1969'yılında kurulan Tepe İnşaat, Türkiye’de inşaat sektörünün ihtiyacı olan nitelikli kadroların yetişmesine de öncülük etmiştir.

Başta ana hissedarı Bilkent Holding A.Ş olmak üzere tüm paydaşları için değer yaratmaya odaklanan Şirket, inşaat sektöründe yakaladığı yüksek kalite standartlarının yanı sıra sürdürülebilir finansal performansıyla rakiplerinden ayrılmaktadır.

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding'in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, sadece Türkiye'de değil, dünyada inşaat sektörünün öncü ve yenilikçi şirketlerinden biridir. Projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, uluslararası standartlarda hizmet sunan Tepe İnşaat, yurt içi ve yurt dışında, Orta Avrupa'dan Asya'ya Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya imzasını taşıyan projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri yaratmak konusunda da başarıya ulaşmıştır. Tepe İnşaat kurulduğu günden bu yana 10 farklı ülkede konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleri gibi 13 milyon metrekareden fazla projeyi tamamlamıştır.

Bilkent Üniversitesi’nin kurucusu merhum Prof. Dr. İhsan Doğramacı’nın “daha ileriye, en iyiye” ilkesinden güç alan Tepe İnşaat, seçkin proje portföyünü sürekli genişleterek hem Türkiye, hem de faaliyette olduğu ülkelerin ekonomilerine katkı sağlamaktadır. 

SİZİ ARAYALIM