TAAHHÜT

Tepe İnşaat, ‘’Engineering News Record’’ (ENR) tarafından her yıl yayınlanan ‘’Top 250 International Contractors List’’ listesinde EPC dizayn, proses ve inşaat müteahhiti olarak yer almaktadır. TEPE inşaat her çeşit EPC hizmetini rahatlıkla sunabilmektedir. EPC Projelerin gerçekleştirilmesinde, gelişmiş teknolojik ve tasarım altyapısının kullanarak uluslararası teknoljik proses partnerleri ile başarıyla birçok EPC projeye imza atmıştır.

YATIRIM

Tepe İnşaat gayrimenkul ve yatırım sektörlerinde de öncü firmalardan biridir. Hizmetleri içerisinde; yatırım planlama, arazi geliştirme, pazar araştırma ve fizibilite çalışmaları, mimari ve teknik proje tasarımı, inşaat müteahhitlik ve gayrimenkul satışı, servis ve tesis yönetimi bulunmaktadır.

PROGRAM YÖNETİMİ

Tepe İnşaat olarak, herhangi bir yatırım yapmak isteyen yatırımcıya tek elden bütün ihtiyaçların karşılıyoruz. Yatırımcılarla imzalanan çerçeve sözleşme sonrasında ilgili arsanın imar uygulama süreçlerinden başlayarak fizibilite raporlarının hazırlanması, tasarımlar, resmi izinler, imalat ve pazarlama - satış yönetim planına kadar tüm sürecin yönetimini içeren Program Yönetimi, yatırımcılara Tepe İnşaat'ın tecrübesi ile yatırım yapma imkanı sunuyor

SİZİ ARAYALIM